Konya Selçuklu TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

Konya Selçuklu TOKİ kura çekilişi tamamlandı. TOKİ'nin 2019 konut kura çekilişleri hızla devam ederken gün içerisinde Konya ili Selçuklu ilçesi'nde inşaa edilecek olan evlerin kura çekilişi gerçekleştirildi. Peki TOKİ Konya Selçuklu kura sonuçları belli oldu mu?

Konya Selçuklu TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?
Editör: Hakan A.
26 Temmuz 2019 - 23:40

Konya Selçuklu TOKİ konutları için kura sonuçlarını bekleyenler bu habere dikkat kura sonuçlarına ilişkin isim listesi açıklandı. TOKİ Selçuklu kura sonuçlarını görmek için haberimizin sonunda yer alan linkler aracılığı ile TOKi Konya konut kura sonuçlarına erişebileceksiniz.

Türkiye'nin konut uzmanı TOKİ Konya'da ev sahibi yapacağı projesinde kura çekilişini tamamladı. Ucuz ev arayanların bir numaralı üretici kaynağı TOKİ ev sahibi olmak isteyenleri cazip fırsatlarla mülk sahibi yapmaya devam ediyor. 

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 26 Temmuz 2019 - İstanbul


TOPLU Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 209 yılı konut programında kura çekilişlerine aralıksız devam ediyor. bu kapsamda Konya ilinde bugün kura çekilişi heyecanı yaşandı.TOKİ tarafından Konya Selçuklu'da inşa edilecek olan toplamda 503 adet konutluk projede ev sahibi olmaya hak kazanan sahipler, bugün gerçekleştirilen kura çekimi ile belirlendi.

Diğer taraftan Tekirdağ Çorlu ilçesinde inşaa edilecek olan 618 ve 500 konut projesinde yer alan evler için düzenlenen kura çekilişine dair kura sonucuna web sayfası toki.gov.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. 

TOKİ tarafından verilen bir diğer önemli bilgi ise Çankırı 2. etap 414 konut kentsel dönüşüm projesinde yer alan evler için, 26 Temmuz – 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edileceği. Projede yer alan evler için bilgi takipi yapan hak sahiplerine duyurulur.

TOKİ Konya Selçuklu Kura Sonuçları isim isim tam liste için tıklayın.

Konya Selçuklu TOKİ konutları için düzenlenen kura çekilişinde ismi okunan vatandaşlar büyük heyecan ve mutluluk yaşadı.

toki konya selçuklu kura sonuçları 2019
konya selçuklu toki kura çekilişi

YORUMLAR

  • 0 Yorum