KOSGEB, 44 KOBİ Uzman Yardımcısını işe alacak

KOSGEB, Türkiye genelinde çok sayıda ilde yeni personel alımı için harekete geçti. KOBİ Uzman Yardımcısı olarak çalışacak 44 yeni personel alım ilanı yayımlandı.

KOSGEB, 44 KOBİ Uzman Yardımcısını işe alacak
Editör: Hakan A.
10 Aralık 2020 - 08:41
Türkiye'nin hemen her ilinde bulunan ve Küçük ve Orta Ölçekli işletmelere kredi desteği sağlayan KOSGEB, yeni personel alımı yapacağını duyurdu. İlgili karar bugün Resmi Gazete'de duyuruldu.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 10 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'de pek çok küçük ve orta ölçekli işletmeye destekler veren KOSGEB, personel alımı yapacak. Bugün yayımlanan ilanda KOSGEB ülke genelinde merkezlerde çalıştırmak üzere KOBİ Uzman Yardımcısı personeli alacak.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, Taşra Birimlerinde Görevlendirilmek Üzere 44 KOBİ Uzman Yardımcısı Alınacaktır.

ÖSYM tarafından 2019 veya 2020 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, aşağıda belirtilen ilgili KPSS puan türlerinden 70 (yetmiş) ve üzeri puan almak, Üniversitelerin en az dört yıllık lisans düzeyinde eğitim veren;
KUY01 Referans kodu için Mühendislik ve/veya Mimarlık Fakültelerinin herhangi bir bölümünden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yurtiçi ve/veya yurtdışı fakültelerden mezun ve KPSSP1 puan türünden asgari puanı almış olanlar aşağıda belirtilen pozisyonlardan birine başvurabilir;

kosgeb personel ilanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum