Kulüp’ten jet yalanlama; "Galatasaray Adası...

Kulüp'ten jet yalanlama; "Galatasaray Adası Satılmayacak"

Galatasaray Kulübü mülkiyetinde bulunan Kuruçeşme'deki Ada için bugün bazı internet haber sitelerinde çıkan satılacak haberleri sonrası jet yalanlama geldi. Galatasaray kulübü Ada'nın satılmayacağını, çıkan haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisinin olmadığı vurgulandı.

02 Ağustos 2017 - 15:54

Galatasaray'ın Kuruçeşme'deki Adasına ilişkin çıkan haberlere yalanlama gecikmedi. Kulüp resmi internet sitesi üzerinden yalanlama açıklaması yayımladı. İşte haberin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Ağustos 2017 - İstanbul

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) zabıta ekipleri tarafından yıkımı gerçekleştirilen Galatasaray Adası'na ilişkin ortaya atılan iddialar asılsız çıktı. Galatasaray Adası'nın satılacağına ilişkin çıkan haberlere Kulüp'ten jet yalanlama gelirken, yazılı açıklamayla yanıt gecikmedi.

Türkiye'nin önemli emlak ve gayrimenkul yatırımlarının sahibi Galatasaray'ın İstanbul Kuruçeşme'deki Adası bugün çıkan iddialarla bir kez daha gündem olurken, Kulüp iddiaları "gerçekle uzaktan yakından ilgisi yok" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; 

"Bugün bazı basın yayın organları ile internet sitelerinde yer alan Galatasaray Adası’nın satılacağı yönündeki haberlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Galatasaray Spor Kulübü Derneği Tüzüğü’ne göre satış yetkisi yönetimde değil genel kuruldadır ve Galatasaray Adası ile ilgili bu yönde ne alınmış bir karar ne de bir girişim söz konusudur.

Tamamen dedikoduya dayandırılan, kaynağı belirsiz ve mesnetsiz bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..