Kuzu Effect AVM, Ankara'da kampanya başlattı

Başkent Ankara'nın dev AVM'si İzmir için seferber oldu. Kuzu Grup bünyesindeki AVM, İzmir için

Kuzu Effect AVM, Ankara'da kampanya başlattı
Editör: Hakan A.
09 Kasım 2020 - 13:29 - Güncelleme: 09 Kasım 2020 - 13:34
İzmir'de can kaybı ile yıkıma neden olan deprem sonrası Türkiye genelinde yardım çalışmaları sürüyor. Başkent Ankara'nın dev AVM'si Ankaralıları yardım kampanyasını destek vermeye çağırdı.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri  - 9 Kasım 2020 - İstanbul


Tek yürek olma çağrısı ile tüm Ankaralıları yardım kampanyasına davet eden Kuzu Effect AVM, danışmada topladığı ihtiyaçları İzmir’e ulaştıracak. İzmir’de yaşanan deprem sonrasında yaraları birlikte sarmak için tam destek vereceklerini vurgulayan Kuzu Effect AVM yetkilileri desteklerini sürdüreceklerini belirtti. İhtiyaç listelerine göre hareket ettiklerini belirten Kuzu Effect AVM, birlikte yaraların sarılacağını dile getirdi. Aileler, çocuklar için her türlü ihtiyacın AVM içerisinde toplanacağını dile getiren Kuzu Effect AVM, danışmaya bırakılan ürünleri tasnifleyerek iletecek.

İzmir kahramanları hayvan dostlar da unutulmadı

Kuzu Effect AVM içerisinde stant açan Pati Love, kampanyaya ilk destek veren firmalar arasında yer aldı. Tüm sokak hayvanları için ücretsiz mama gönderimi yapacağını duyuran Pati Love, deprem sonrasında sokak hayvanlarına verdiği destek ile umutları yeşertti.

ankara kuzu effect avm yardım kampanyası izmir

YORUMLAR

  • 0 Yorum