Lal Gayrimenkul Değerlemeden Rusya pazarı bilgilendirmesi

Yurt dışına yönelik çalışmalarını sürdüren Lal Değerleme, sektörden gelen talepler doğrultusunda bilgilendirme faaliyetlerine de devam ediyor.

Lal Gayrimenkul Değerlemeden Rusya pazarı bilgilendirmesi
Editor: Hakan A.
30 Kasım 2018 - 13:55

Yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarına devam eden Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Rusya Federasyonuna ilgi duyan Türk firmalar için özel bir bilgilendirme hazırladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 30 Kasım 2018 - İstanbul


Rusya Federasyonuna yönelik önemli adımlar atan Lal Değerleme, Eylül ayında Moskova’da Rus PROESTATE şirketi ile Türkiye ve Rusya Federasyonu arasında gayrimenkul, inşaat ve şehircilik konularında ilişkilerin geliştirilmesini sağlamaya yönelik bir işbirliği anlaşması imzalamıştı. Bölgeye yönelik ikinci işbirliği anlaşmasını gayrimenkul sektörüne yönelik danışmanlık hizmetleri sunan Lawitt Hamilton şirketi ile yapan Lal Değerleme, Rusya Federasyonunda faaliyetleri olan Türk Şirketleri için önemli bir referans noktası haline geldi.

Rusya Federasyonu konusunda sahip olduğu potansiyeli Türk şirketleri ile paylaşma hedefi doğrultusunda, Lal Değerleme tarafından Lawitt Hamilton Danışmanlık şirketi işbirliği ile özel içerikli bir bilgilendirme planlandı.  5 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Lawitt Hamilton Yönetici Ortağı Angelina Fitoz tarafından; Rusya pazarına ilgi duyan Türk şirketlerinin temsilcilerine yönelik bir bilgilendirme yapılacak. Bilgilendirme kapsamında, Rusya Federasyonunda proje geliştirmek isteyen şirketlerin dikkat etmesi gerekenler, yasal gereklilikler, ihale takibi ve katılım koşulları, yurt dışından işçi getirecek firmalar için tavsiyeler gibi başlıklar ele alınacak. Lal Değerleme A.Ş. tarafından davet edilen şirketlerin üst düzey temsilcilerinin katılacağı etkinlik, Ankara Swiss Otel’de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan bilgilendirmenin Rusya pazarı konusundaki bilgi eksikliğinin giderilmesi açısından çok önemli olduğunu belirten Lal Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Türk şirketlerinin sahip oldukları deneyim ile Rusya’da önemli projeler işler başaracaklarına inandığını söyledi.