Lc Waikiki dükkanları kapattı, sanala geçti!

60 Bin çalışanı ile tekstil sektörünün önde gelen firmalarından, Türkiye'nin dev perakende zincir mağazalarından biri olan Lc Waikiki dükkanları kapatma kararı aldı. Koronavirüs salgını nedeniyle tüm mağazalarını kapatma kararı alan Lc Waikiki sanala geçti.

Lc Waikiki dükkanları kapattı, sanala geçti!
Editör: Hakan A.
19 Mart 2020 - 11:09
Koronavirüs önlemleri kapsamında Türkiye'nin dev şirketleri önlemlerini arttırmaya başladı. Türkiye genelinde çok sayıda mağazaya sahip Lc Waikiki tüm mağazalarını koronavirüs nedeniyle kapatttığını duyurdu. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 19 Mart 2020 - İstanbul


Türkiye'nin koronavirüs vaka sayısında yaşanan artış sonrasında şirketler personellerine yönelik önemli tedbir almaya başladı. Dev şirketler evde çalışma izni verirken, bazı şirketler ise dükkanlarını kapatma kararı aldı. Türkiye'nin tekstil ve perakende alanında dev mağazalarından biri olan LcWaikiki radikal bir kararla tüm mağazalarını koronavirüs gerekçesiyle kapatma kararı aldı. Şirket satışlarına internet üzerinden deam etme kararı aldı.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, Lc  Waikiki, içinde bulunulan hassas dönem nedeniyle Covid-19 önlemleri kapsamında Türkiye'de faal tüm mağazaları için geçici kapatma kararı aldığını duyurdu. Şirket online internet sitesi üzerinden satışlarına devam edeceğini açıkladı. 

Lc Waikiki şirket merkezi ve yüzlerce mağazasında 60 bin civarında personel istihdam ediyor. 

Şirketin sosyal medya hesabından paylaştığı açıklama ise şöyle;

Lc Waikiki dükkanları kapattı, sanala geçti!

YORUMLAR

  • 0 Yorum