Luxera Gayrimenkul iki projesini satışa çıkardı

Luxera Gayrimenkul iki projesini satışa çıkardı

Luxera markasıyla yeni konut projeleri için düğmeye basan Luxera Gayrimenkul, "Luxera Meydan" ve  “Luxera Yenibosna” projelerinde lansman öncesinde ön talep toplamaya başladı.

31 Temmuz 2017 - 10:49

Konut sektöründe Ağustos ayına girilirken, yeni projeler gün yüzüne çıkmaya başladı. Luxera Gayrimenkul tarafından iki yeni proje lansman için gün sayıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Temmuz 2017 - İstanbul

Luxera Gayrimenkul, 2017 projeleri kapsamında çalışmalarını hızlandırırken, iki yeni projesini ön satışa sunduğunu duyurdu. Şirket, "Luxera Meydan" ve  “Luxera Yenibosna” projelerini saışa çıkardı.

Luxera Meydan’da 333 bin TL'ye evler

Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda TEM Otoyolu’na yakın bir noktada konumlandırdığı Luxera Meydan projesini ön satışa sunuldu. Ulaşım ağları ile örülen ve 3 Metro hattının yanı başında yükselen Luxera Meydan’da 333 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar yatırımcılara sunuluyor.

200 milyon TL’lik yatırım bedeli hayata geçen ve yüksek standartlarda yaşam vadeden Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor.

Yüksek tavanlı ve ferah 1+1, 2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Her zevke hitap eden ve modern mimariyle tasarlanan daireler 333 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. 2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde hayata geçen Luxera Meydan’da alıcılara sunuluyor.

Luxera Yenibosna satışta

Yenibosna’da hayata geçirdiği yeni projesi “Luxera Yenibosna” da 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.

Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna; bünyesindeki 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alanla bölgenin örnek projesi olmaya hazırlanıyor.
Yatırımcısına elit bir yaşam vadeden projede konutlar; 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşurken daire büyüklükleri 72 ila 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

24 ay vade farksız ödeme seçeneğinin sunulduğu Luxera Yenibosna’da ayrıca kişiye özel ödeme planları da yer alıyor.
Konut alıcılarına lansman öncesi avantajlı fiyatlar alıcılarına sunuluyor.

LANSMAN ÖNCESİ AVANTAJLI FİYATLAR

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.
Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor. Projede kişiye özel ödeme planı 24 ay vade farksız ödeme seçeneği de yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..