Mahall Bomonti İzmir projesinde yeni katlar satışa açıldı

İzmir konut projelerinden Mahall Bomonti 'de yeni katlarda bulunan dairelerin satışlarına başlandı.

Mahall Bomonti İzmir projesinde yeni katlar satışa açıldı
Editör: Hakan A.
03 Kasım 2018 - 11:31
Mahall Bomonti İzmir’de körfez manzaralı yüksek katlar için konut satışına başladı. Yoğun talep üzerine, projenin 29 ila 39’uncu katları arasında yer alan daireler de satışa açıldığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 3 Kasım 2018 - İstanbul


Türkerler İnşaat güvencesiyle İzmir’in yeni Alsancak olarak tabir edilen lokasyonunda yükselen Mahall Bomonti İzmir, büyük ilgi gördü. Yoğun istek üzerine prestijli projenin yüksek katları da satışa açıldı. Mahall Bomonti İzmir’in 29 ve 39’uncu katları arasında yer alan sınırlı sayıdaki körfez manzaralı daire, ev sahiplerini bekliyor. Satışa açılan yeni daireler 1+0’dan 3+1’e kadar olmak üzere değişik yaşam alternatifleri sunuyor.

Mahall Bomonti İzmir, kentin yeni çekim merkezi olacak


Tüm ulaşım olanaklarına yakınlığıyla; Konak, Alsancak, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka’nın birleştiği noktada yükselen Mahall Bomonti İzmir, sadece merkezi lokasyonuyla değil; sosyal hayatın ve kültür sanatın merkezi olma konusunda da iddialı. Adını, konumlandığı bölgedeki, tarihi Bomonti fabrikasından alan Mahall Bomonti İzmir, tarih ve modern yaşamı birbiriyle harmanlıyor. Projede yer alan eski fabrika binaları korunarak titizlikle restore edilen9 tarihi binadan biri, “Mahall Bomonti Sanat” adı altında İzmirlilere hizmet vermeye başladı. Yeme içme alanında Türkiye’de lider olan Doğuş Grubu yatırımı d.ream ile anlaşarak bomontiada’yı İzmirliler ile buluşturmaya hazırlanan Mahall Bomonti İzmir, The Populist, Monochrome, Babylon ve Günaydın gibi dünyaca ünlü markaları tarihi dokunun içerisinde modern yorumla yaşatacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum