Reklamı Geç
Makyol Santral projesi satışa çıkıyor

Makyol Santral projesi satışa çıkıyor

Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinde hayata geçireceği yeni projesi için geri sayıma geçen Makyol İnşaat, Makyol Santral projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Makyol Santral konut projesi detayları belli oldu.

28 Nisan 2017 - 12:23

Makyol İnşaat tarafından 2017 projeleri kapsamında yeni konut projesi "Makyol Santral" için geri sayıma başladı. "Makyol Santral" konutları 3 Mayıs'ta görücüye çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2017 - İstanbul

Hayat geçirdiği konut projeleriyle tanınan Makyol İnşaat yeni projesi için düğmeye bastı. Makyol Santral projesini 3 Mayıs'ta satışa çıkaracak olan şirket, ön talep toplamaya devam ediyor.

Makyol İnşaat yatırımcılarla yeni yaşam projesii MAKYOL SANTRAL’I buluşturmanın gururunu yaşıyor.

İstanbulluların yaşam enerjisini hep yüksek tutacak proje Makyol Santral, her geçen gün değerlenen Bahçeşehir - Esenyurt bölgesinin en prestijli yerinde tüm ihtişamıyla hayata geçiyor. 

Şehrin enerjisinden ilham alınarak tasarlanan Makyol Santral, evinizdeki sınırsız konforu, sosyal alanların hareketliliğiyle birleştirerek eşsiz bir yaşam enerjisine dönüştürmeyi vadediyor. Her zevke uygun tasarlanan çeşitli boyutlardaki daireler ve teras villalardan biri mutlaka size göre.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinde hayata geçireceği yeni konut projesinin ayrıntılarını paylaşmak üzere 3 Mayıs Çarşamba günü Makyol İnşaat’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek basın toplantısı düzenleyecek. Makyol Santral projesi 3 Mayıs'ta satışa sunulacak.

Makyol İnşaat'ın yeni projesi Makyol Santral hakkında daha fazla bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilir, proje sayfasında ki, formu doldurarak proje detaylarına satış ofisi yetkililerinden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..