Reklamı Geç
Malatya’da bazı alanlar Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje...

Malatya'da bazı alanlar Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi

Malatya'da süren kentsel dönüşüm kapsamında Bakanlık tarafından bir ilçede bazı alanlar proje alanı ilan edildi. Karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

13 Kasım 2016 - 17:59

Bu sabah açıklandı! Malatya Yeşilyurt ilçesine bağlı mahallelerde kentsel dönüşüm ve gelişim alanı olarak ilan edilmesi kararlaştırıldı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Kasım 2016 - İstanbul

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla ilerlediği Malatya iline bağlı Yeşilyurt ilçesi'nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi. Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında duyuruldu. Buna göre Yeşilyurt ilçesi'ne bağlı bulunan Mahallelerinde bazı alanları proje alanı ilan edilmesine karar verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Malatya ilinde bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanları olarak ilan edilmesi yönünde kararını duyurdu. Malatya ili, Yeşilyurt ilçesinde bulunan bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi hakkında Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Karar Bakanlar kurulu başta olmak üzere, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın imzasından geçti.

MALATYA YEŞİLYURT İLÇESİ PROJE ALANI İLAN EDİLEN YERLERİN LİSTESİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..