Manisa Akhisar'da sabah saatlerinde 5 büyüklüğünde deprem!

Manisa sabaha kadar sallandı! Sabah erken saatlerde Manisa merkezli bir deprem daha meydana geldi. Manisa Akhisar bu kez 5 büyüklüğünde depremle sallandı.

Manisa Akhisar'da sabah saatlerinde 5 büyüklüğünde deprem!
Editör: Hakan A.
24 Şubat 2020 - 08:29

Manisa'da depremler durmaksızın devame diyor. Dün itibariyle Türkiye genelinde çok sayıda yaşanan depremlere bir yenisi bu sabah erken saatlerde Manisa merkezli depremle eklendi. Manisa Akhisar merkezli 5 şiddetindeki deprem Manisalıları uykusunda yakaladı...

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 24 Şubat 2020 - İstanbul


Manisa ilinde yaşanan depremler sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Türkiye İran sınırında can kaybı yaşatatn deprem sonrası fay hatları hareketlendi. Dün itibariyle sabaha kadar çok sayıda deprem kaydedildi. Bu sabaha karşı ise Manisa ili 5.0 büyüklüğünde yeni bir deprem ile sallandı. 

AFAD depremi 4.8 olarak açıkladıT.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre 05:43'de meydana gelen depremin büyüklüğü 4.8 olarak açıklandı.

Kandilli depremin büyüklüğü 5.0 dedi

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi Manisa'da meydana gelen depremin 05:43 sıralarında merkez üssünün Akhisar ileçes, şiddetinin ise 5.0 olduğunu açıkladı. Deprem yerin 6.7 kilometre derinlerinde olduğu kaydedildi.
 
  • 2020.02.24 05:43:33 - 6.7 -.- 5.0 -.- KARABORKLU-AKHISAR (MANISA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum