Reklamı Geç
Manisa Şehzadeler’de 5 mahalle riskli alan ilan edildi

Manisa Şehzadeler'de 5 mahalle riskli alan ilan edildi

Kentsel dönüşüm kapsamında Manisa iline Bağlı Şehzadeler ilçesinde 5 mahallede çok sayıda alan riskli alan ilan edildi. Karar Resmi Gazetenin bugünkü sayısında ilan edildi.

13 Kasım 2016 - 17:18

Bu sabah açıklandı! Manisa Şehzadeler ilçesinde'de çok sayıda mahallede riskli alan ilan edilmesi kararlaştırıldı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Kasım 2016 - İstanbul

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla ilerlediği Manisa iline bağlı Şehzadeler ilçesi'nde  5 mahallede çok sayıda alan riskli alan ilan edildi.Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında duyuruldu. Buna göre Manisa ili Şehzadeler ilçesi'nde bulunan Kocatepe, Gediz, Bayındırlık, İshak Çelebi ve Dilşikar Mahalleleri toplam 5 mahallede riskli alan olarak ilan edilmesine karar verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Manisa çok sayıda mahallede riskli alan ilan edilmesi yöçnünde kararını duyurdu. Manisa İli, Şehzadeler İlçesi, Kocatepe, Gediz, Bayındırlık, İshak Çelebi ve Dilşikar Mahalleleri içerisinde bulunan alanın Riskli Alan ilan edilmesi hakkında Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Karar Bakanlar kurulu başta olmak üzere, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın imzasından geçti.

MANİSA ŞEHZADELER İLÇESİ RİSKLİ ALAN LİSTESİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..