Manisa Tepebaşı'nda Belediye 3 gayrimenkul satışı için ihaleye çıktı

Manisa ilinde Tepebaşı Belediyesi 3 farklı taşınmaz satışı için 24 Kasım'da ihale açtı.

Manisa Tepebaşı'nda Belediye 3 gayrimenkul satışı için ihaleye çıktı
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2020 - 08:22
Eskişehir'de Tepebaşı ilçesi sınırları içinde Belediye mülkiyetindeki bazı gayrienkuller ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı. Eskişehir ilinde Tepebaşı Belediyesi tarafından satılacak 3 arsa için 24 Kasım tarihinde düzenlenecek ihaleye dair bilgiler yayınlandı. İlgili ilan bugünkü Resmi Gazete'de ilan edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Kasım 2020 - İstanbul


 Kapalı Teklif Usulü ile Eskişehir Tepebaşı Belediyesi mülkiyetinde bulunan 3 adet gayrimenkul satışı için açılan ihalenin ayrıntıları belli oldu.

İhale, Tepebaşı Belediyesi, Belediye Encümen Toplantı Salonunda, 24 Kasım 2020 tarihinde saat 10:30'da Encümen huzurunda düzenlenecek.

Şartname ve ekleri mesai saatleri içinde Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi No: 84 Eskişehir adresinde bulunan Tepebaşı Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülüp incelenebileceği gibi, ihale günü saat en geç 09:00’ a kadar 1.000,00-TL karşılığında satın alınabilecektir. İhale şartname bedeli Mali Hizmetler Müdürlüğü Veznelerine makbuz karşılığı yatırılacaktır.

Satış ihalesine teklif verecekler; ihale zarflarını şartnamede belirtilen belgeler ile birlikte satış şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak hazırlayarak 24/11/2020 Salı Günü Saat: 09:30’ a kadar Tepebaşı Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne sıra numaralı alındı belgesi karşılığında teslim edeceklerdir.

eskişehir tepebaşı gayrimenkul satış ihalesi 24 kasım 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum