Manisa Yunuskent 2. Etap TOKİ ev kuyruğu 2 gün önce başladı...

TOKİ'nin yurt genelinde büyük ilgi gören konutları için 2 gün öncesinden kuyruğa girdiler! Manisa Yunusemre Belediyesi ve TOKİ ortaklığında satış başvuruları alınacak Yunuskent 2 Etap projesinde yer alan 219 ev için 2 gün önce banka önünde kuyruk başladı.

Manisa Yunuskent 2. Etap TOKİ ev kuyruğu 2 gün önce başladı...
Editör: Hakan A.
07 Haziran 2020 - 14:31 - Güncelleme: 07 Haziran 2020 - 23:59
Manisa ilinde yeni konut heyecanı iki gün öncesinden banka önünde kuyruk oluşumuna neden oldu. TOKi Manisa Yunusemre Akgedik Mahallesinde yer alan 5500 adet konut ve ticari alanlardan oluşan Yunuskent TOKİ projesine yoğun ilgi var.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Manisa ili Yunusemre Belediyesi ortaklaşa yürüttüğü dev toplu konut hamlesi 5500 Konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin 2. etabında sona yaklaşılıyor. Bin 500 konuttan oluşan projede sözleşme imzalanmayan 219 konut, 8 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasında açık satışa sunuluyor. Satış başvuırularının alınacağı 219 adet konut için onlarca vatandaş şimdiden Halkbank önünde ev kuyruğuna girdi.

--- SON DAKİKA: TOKİ Manisa'dan gelen kuyruk görüntüleri sonrası o projedeki satış yöntemini değiştirdi


Konuyla alakalı edinilen bilgiye göre, Manisa Yunusemre Yunuskent konut projesinde 2 Etap konutlar için başvuruları başlayacak 219 adet konut için 2 gün öncesinden vatandaşlar sıra kuyruğuna girdiler. Ev sahibi olmak isteyenler, 8 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan TOKİ Yunuskent 2 Etap konut başvurusunu yapmak için banka önünde 2 gün öncesinden kuyruğa girerek beklemeye başladılar. Yakınları ile nöbetleşerek bekleyen vatandaşlar Halkbank önünde ilginç görüntüler oluştururken, geceye geçirmek için yanlarında yiyecek ve içecek getirmeyi de ihmal etmediği gelen görüntüler arasında.

manisa yunuskent toki ev kuyruğu

TOKİ Manisa Yunusemre Akgedik Mahallesi 2. Etap 2. Kısım Projesi'nde 104 adet konut Orta Gelir Grubu vatandaşlarımız için; ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre konut seçme/satın alma imkanı ile Açık Satışa sunulmuştur; satışlar Türkiye Halk Bankası A.Ş.'nin Manisa İli Şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilecektir. Hak sahipliği sözleşmelerinin tamamlandığı projede sözleşme imzalanmayan 2. etap 1. kısımda yer alan 1+1 7 adet, 2+1 10 adet, 3+1 61 adet, 2. etap 2. kısımda 1+0 4 adet, 1+1 12 adet, 2+1 21 adet, 3+1 104 adet konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre açık satışa sunuluyor. 

toki manisa yunuskent

YORUMLAR

  • 0 Yorum