Mardan Palace'da Vitra Karo Kullanıldı

VitrA Karo'lar, Antalya Mardan Palace Hotel'in ana havuzunda, çocuk havuzunda ve mutfaklarında kullanıldı.

Mardan Palace'da Vitra Karo Kullanıldı
Editor: Hakan A.
28 Mayıs 2009 - 21:32

MARDAN PALACE HOTEL'İN HAVUZLARINDA VİTRA KARO KULLANILDI

İSTANBUL - VitrA Karo'nun Arkitekt Pool serisine ait mozaik karolar, dünya starlarının katılımıyla görkemli bir açılış yapan Antalya Mardan Palace Hotel'in ana havuzunda, çocuk havuzunda ve mutfaklarında kullanıldı.

Otelin İstanbul Boğazı'nı andıran tasarımıyla dikkat çeken ana havuzunda kullanılan VitrA Karo ürünleri, törene katılan Paris Hilton, Richard Gere, Sharon Stone, Monica Bellucci, Mariah Carey gibi starların ilgisini çekti.

Havuzda deniz efektini ortaya koyabilmek için, VitrA Karo'nun Arkitekt Pool serisine ait mozaik karolar ile mavinin 5 farklı tonuna sahip Arkitekt Ral Color serisinden mozaik karolar, özel olarak bir araya getirildi. Havuzun sığ yerlerinde açık mavi tonlardaki karolar tercih edilirken, derin yerlerde daha koyu tonlar kullanılarak orijinal bir etki ortaya çıkarıldı.

VitrA Karo'nun mimar kadrosu, VitrA Arkitekt Free Style Pool serisine ait karolarla otelin çocuk havuzunun savaklarını da tasarladı. Otelin mutfaklarında; hijyen, bakım kolaylığı, kaymazlık özelliği ve dayanıklılığıyla sıkça tercih edilen VitrA Arkitekt Porselen serisi kullanıldı. Personel odalarında ise çizilme ve lekelenmeye karşı dayanıklı yapısı, kolay döşeme ve bakım özelliğiyle dikkat çeken VitrA Rezidans serisi tercih edildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum