Marina Ankara Towers'da yaşam başladı

Sinpaş’ın sıra dışı fikirlerle donatılmış, Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan Towers kulelerinde yaşam başlıyor.

Marina Ankara Towers'da yaşam başladı
Editor: Hakan A.
25 Eylül 2018 - 10:31

Sinpaş, Marina Ankara ile Başkentlilere özlemini duyduğu marina yaşamını ve zengin sosyal donatıları sunarken, “kazanırken kazandırma” hedefiyle, şehrin merkezinde her gün değerlenen güzel bir yaşama sahip olma fırsatı sunuyor.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 25 Eylül 2018 - İstanbul


 Marina Ankara deniz şehirlerinin havasını projenin her detayına taşıyarak Ankaralılara sahil ve marina yaşam tarzını sunuyor.

Marina Ankara neler sunuyor?

Marina Ankara’da tüm etaplar tamamlandığında birbirinden eşsiz donatılar dikkat çekecek. Başkente yeni bir vizyon katan ve Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıracak olan Marina Ankara projesi tamamlandığında, Çankaya Oran’ı yepyeni bir konsept ile tanıştıracak. Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın sakinleri, Marina Ankara’nın ismini aldığı marinasında, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecek. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkan Kanyon bölgesi de projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı ve alışılmamış yaşam alanları olarak öne çıkıyor. Marina Ankara’nın Eymir Gölü’ne bakan cephesinde ise Ankaralılara Eymir Gölü’nün yamacında yaşama ayrıcalığı sunacak.

Marina Ankara’da yer almak için hala fırsat var

Toplamda 2.590 konutun yer aldığı Çankaya Oran’da yükselen Marina Ankara’da yer almak için büyük fırsatlar sizi bekliyor. Marina Ankara’da Marina yaşamını sunmak için hemen teslim konut alternatiflerinin yanı sıra ileri dönemde teslim edilecek 3+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri de yer alıyor.

Projede ayrıca, son dönemde çok tercih edilen 1+1’lerin yerine çok amaçlı kullanımlarıyla fark yaratan buçuk odalı ekstra daireler yer alıyor. Sinpaş’ın 1+1’den daha fazlasını isteyenleri düşünerek tasarladığı 1,5+1 daireler beklentisi yüksek olanlar için bir alternatif niteliğinde. “1+1+çalışma odası” veya bebek odası, giysi odası, hobi odası, kütüphane, atölye, müzik, spor odası gibi birçok farklı amaç için düşünülmüş ekstra daireler kişiye özel “mola alanı” sunarak büyük bir konfor sağlıyor.

60 Ay vade ile ödeyin!

3+1 ler için 3.000 TL’den başlayan taksitlerle ve kefilsiz, banka kredisiz 60 ay vadeyle ödeyin!

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum