Reklamı Geç
Marka Şehirler Zirvesi 2017 için geri sayım başladı

Marka Şehirler Zirvesi 2017 için geri sayım başladı

2017'de ikincisi gerçekleştirilecek olan Marka Şehirler Zirvesi kapsamında şehirler bir kez daha ele alınacak.

13 Nisan 2017 - 08:16

2017 Marka Şehirler Zirvesi için geri sayım devam ederken, zirvede oldukça önemli konular masaya yatırılarak tartışılacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Şehirlere marka değeri kazandırmayı amaçlayan, güçlü markaların buluştuğu Marka Şehirler Zirvesi 2017 için 11 Mayıs tarihi beklenmeye başladı.

İstanbul'da Sait Halim Paşa Yalısı’nda 11 Mayıs 2017 Perşembe günü yapılacak 2. Marka Şehirler Zirvesi kapsamında, şehirlerin markalaşma sürecinde hak ettiği değeri doğru algıyla ortaya çıkarmak ve uluslararası yatırımlara zemin oluşturulmasına yönelik konuşmalar ve kararlar ele alınacak.

Bu yıl ikincisi yapılacak 2. Marka Şehirler Zirvesi’nde, sosyo-ekonomik, çevresel ve kültürel açıdan tüm kaynakların verimli ve sürdürülebilir yönetimi, sadece fiziksel kaynakların değil, insani ve sosyal faktörlerle yaşam kalitesini artırmaya yönelik ortak değerler gündeme gelecek.

"Markalarımız ve Ülke İmajımız Güçleniyor”

Türkiye’nin bulunduğu konum itibariyle ekonomik, sosyal ve kültürel yönden stratejik önemi büyük. Bu özellikler, ülkemizi yabancı yatırımcılar için yeni fırsatlar barındıran önemli bir pazar haline getirmekte. Şehirleri inşa eden ve şehirlere katkı sunan farklı markaların bir araya geleceği 2. Marka Şehirler Zirvesi’ne, özellikle terör olayları nedeniyle kaybolan ülke güvenirliliğinin, imajının ve prestijinin yeniden inşası için sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri de katılacak.

Şehirlerimizin potansiyellerini ortaya çıkarmak, farklı alanlardan iş birliklerini çoğaltmak, teşvik etmek, kültürel, sosyal, ekonomik, çevresel alanlarda yaşam kalitesini ve etkileşimini arttırmak, markalarımızı ve ülke imajımızı güçlendirmek amacı ile 2. Marka Şehirler Zirvesi bu sene 11 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..