Marmaris'te sabaha karşı deprem

Muğla Marmaris'te sabah saatlerinde bir deprem meydana geldi. Kandilli ve AFAD'ın Marmaris depremi ile alakalı açıklamaları haberimizde.

Marmaris'te sabaha karşı deprem
Editör: Hakan A.
29 Ocak 2019 - 07:59

Muğla'da sabaha karşı bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Marmaris olarak açıklanırken, depremin şiddeti kKandilliye göre 3.2 açıklanırken, AFAD ise 2.8 olarak açıkladı. İşte son depremlere ilişkin haberin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 29 Ocak 2019 - İstanbul


Muğla iline bağlı Marmaris'te sabah saatlerinde meydana gelen deprem korkuttu.

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından verilen bilgiye göre, saat 05:56'da merkez üssü Muğla ili Marmaris ilçesi olan 2.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin yerin 6.8 kilometre derinlikte olduğu kaydedildi.muğla marmaris deprem

Kandilli 3.2 dedi

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından açıklanan son deprem verilerine göre Muğla iline bağlı Marmaris'te sabah saat 05:56 sıralarında 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Kandilli ilk açıklama sonrasında depremin büyüklüğünü 3.0 olarak açıkladı. Yaşanan Marmaris depremi yerin yaklaşık 10.5 kilometre derinlikte olduğu belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum