Mayra Yapı 2017’de 3 yeni proje için düğmeye bastı

Mayra Yapı 2017'de 3 yeni proje için düğmeye bastı

2017 yılında 3 farklı proje için düğmeye basan Mayra Yapı sektörde öne çıkmaya hazırlanıyor. Mayra Temexpres, Mayra Merdivenköy ve Mayra Sancakkoru markalı projelerde lansman hazırlığı sürüyor.

22 Şubat 2017 - 17:48

Mayra Yapı 2017 yılını 3 yeni proje için düğmeye bastı. 2016 yılında yükselmeye başlayan 2 projesine 2017’de Mayra Temexpres, Mayra Merdivenköy ve Mayra Sancakkoru markalı 3 yeni proje için çalışmalara başladı. Projelerin lansmanı Nisan'da.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

İnşaat sektörünün en köklü ve güvenilir firmaları arasında yer alan Myra Yapı hayata geçireceği yeni projeleri ve gündeme dair yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. 2017'de 3 proje birden hayata geçirecek olan Mayra Yapı projeler için lansmana hazırlanıyor. İnşa çalışmaları devam eden 2 ve yeni yılda başlayacağı 3 yeni projesiyle yatırımlarına daha da ağırlık veren Mayra Yapı, Projelerinde insan hayatına önem veren detayları ekleyerek Yeşil ile iç içe bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor.

Ürettiği projeleriyle konutta kalite ve güvenin markasını oluşturan Mayra Yapı , geçmiş yılda başladığı Kirazlı Koru Evleri’nin teslimine hazırlanırken 2017’de 3 projeye start verecek..

2017’de 1500 İstihdam Hedefi

İstanbul’da 2 noktada, her gün işleyen şantiyeleriyle çalışmalarına devam edecek olan Mayra Yapı, 2017’de 3 yeni projesiyle beraber 1500 insana istihdam sağlamayı hedefliyor.

 2017’de 3 yeni proje

Türkiye’nin potansiyeline ve ekonomisine güveninin tam olduğunu belirten Mayra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yılmaz “Kalitemizden asla ödün vermeden, üç kuruşun hesabını yapmadan binalar yaptık. İnsanımızı doğadan koparmamaya, yaptığımız çalışmalarda yeşil alanı korumaya ve artırmaya söz verdik" dedi.

Mayra Projelerinde kişi başına düşen 7,8 m2 ile Avrupa Standartlarının da üstünde olduğunu bazı istatistikleri hatırlatan Yılmaz konuşmasında, Kişi başına düşen yeşil alan  Avrupa Standartlarında yeşil alan 7 m2, Türkiye’de ortalama 2,5 m2 ve Bağcılar’da 0,46 m2 olduğunu söyledi.

Hayat geçirilen eserlerin birer bina değil yaşam alanı olduğunun altını çizen Yılmaz, "Ev yapıyorsak akşam yaklaşırken saate bakan, iş merkeziyse sabah keyifle gidilen mekanlar yapmayı önemsedik hep. Kalite zaten kırmızı çizgimizdi, bundan hiç ödün vermedik. Güvenli binaları, satış sonrası hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetine büyük önem verdik. Mayra tecrübesi ile harmanlanan bu buluşma beraberinde mutlu yuvalar, özgür mekanlar olarak karşımıza çıktı. Biz ülkemize milletimize ve devletimize güveniyoruz, güvendiğimiz için 2017’ye 3 özel proje ile giriyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..