Medi Garden'da 1.466 TL'den başlayan taksitle evler

Ev sahibi olmak isteyenler için konut fırsatları Mart ayında devam ediyor. Çanakkale'de inşa edilen Medi Garden projesinde ayda sadece 1466 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.

Medi Garden'da 1.466 TL'den başlayan taksitle evler
Editör: Hakan A.
01 Mart 2018 - 12:20

2018'de gayrimenkul projelerinde kampanyalar hız kesmiyor. İstanbul ve Ege'ye yakınlığı ile adeta bir merkez konumunda olan Çanakkale bölgesinde yatırımlar sürüyor. Bölgede konut yatırımları sürerken, Çanakkale'nin en büyük projelerinden biri ise 1915 Çanakkale Köprüsü. 

Yapımına başlanan Çanakkale Köprüsü şimdiden yatırımcıyı bölgeye çekmeye başladı. Çanakkale'de konut prjeleri inşaa eden Mim Proje İnşaat, yeni projesi Medi Garden 4 projesi başta İstanbullu yatırımcılar olmak üzere, Ege ve diğer bölgelerden ev sahibi olmak isteyenlere konut satışı gerçekleştiriyor. 

Şirket cazip seçeneklerle ayda sadece 1466 Lira taksitlerle ev sahibi yapıyor. Çanakkale'de 3 blok, 170 adet 1+1 konut olarak tasarlanan Medi Garden 4 konut projesi ev sahibi olmak isteyenlere sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Medi Garden 4 konut fiyatları 126 bin liradan başlarken, Mim Proje İnşaat, ev sahibi olmak isteyen alıcısına 1.466 TL’den başlayan taksit imkanı ile satışalrını sürdürüyor.

Medi Garden 4 projesinde ev sahibi olmak isteyenler fiyatı 126 bin TL olan konut için yüzde 20 peşinatın ardından kalanı 120 aya kadar konut kredisi kullanımı yapılabiliyor.

Aynı fiyattaki konut için 36 bin TL peşinat ödenmesi halinde kalan 90 bin TL, teslim tarihine kadar ertelemeli konut kredisi sayesinde uygun şart ve koşullar sağlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum