Megastar Tarkan, bir kez daha İBB Meclisine takıldı!

Megastar Tarkan, Bayrampaşa'da benzin istasyonu ve otel yapmak için kapsını çaldığı İBB'den yine geçemedi. Tarkan, talihsiz yatırımı ile 7 inci defa İBB Meclisini geçemedi...

Megastar Tarkan, bir kez daha İBB Meclisine takıldı!
Editor: Hakan A.
14 Şubat 2020 - 00:43

Tarkan, son günlerde sıkça gündeme geldiği yatırımı ile alakalı olarak yeni bir gelişme yaşanıyor. İBB, meclisi Tarkan'ın yatırımına imar izni vermedi! Böylece Türkiye'nin megastarı Tarkan, 7 inci defa İBB kapsından dönmüş oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 14 Şubat 2020 - İstanbul


Megastar Tarkan, 'son yılların en kötü yatırımı' olarak dikkatleri üzerine toplayan Tarkan için İBB kararı verdi. Tarkan Bayrampaşa arazisi ile bir kez daha gündemde. Bir türlü imar izni alamadığı Bayrampaşa arazisi için İBB, kapıları bir kez daha kapattı. Tarkan'ın arazisi için yaptığı başvuru reddedildi.

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili imar dosyası 7'inci kez İBB meclisine geldi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna gelen raporda akaryakıt istasyonu ve otel yapmak için yapılan bu başvuru da reddedildi.

Konserde samimi poz vermişlerdi.

Son başvuru öncesinde ise Tarkan, Harbiye Açıkhava konseri esnasında kendisini dinlemeye gelen Ekrem İmamoğlu ile samimi pozlar vermişti. Geçtiğimiz ay yaşanan hadise sosyal medya üzerinde geniş yankı bulmuştu.

tarkan ekrem imamoğlu

2017 yılından bu yana bu arazi için imar alma çalışması sürüyor. Tarkan ve ablası Handan Menekşe'nin sahibi olduğu HİTT Müzik Prodüksiyon, 2007 yılında Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi sınırları içinde toplam 5 bin 283 metrekare büyüklüğünde satın aldığı arazi için 7 inci kez İBB kapısından eli boş döndü.