Reklamı Geç
Mehmet Gür: "Yeni sistemde Türkiye büyüyecek"

Mehmet Gür: "Yeni sistemde Türkiye büyüyecek"

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, tarihi referandum sonucuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Gür, 'İş dünyasının ve ekonominin önündeki bürokratik engelleri artık çok daha kolay bir şekilde aşılacak' dedi.

17 Nisan 2017 - 12:46

Referandumun ardından İnşaat sektörü ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden değerlendirmeler gelmeye devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Türkiye'nin dün sonuçlanan tarihi referandum sonucu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, "Yeni sistemde Türkiye büyüyecek" dedi.

Sandıktan evet çıkması istikrar ve ekonomi açısından çok olumlu bir gelişme olduğunun altını çizen Gür, "Ekonominin daha fazla büyümesi, özel sektörün önünün açılması, iş ve yatırım ortamının gelişmesi için bu değişiklik şarttı." dedi.

Şimdi devlet herhangi bir sektörde tıkanıklığın yaşandığı noktada hızlıca aksiyon alarak engelleri kaldıracağını işaret eden Gür açıklamasında, "İş dünyasının ve ekonominin önündeki bürokratik engelleri artık çok daha kolay bir şekilde aşacağımızı düşünüyorum. Yeni sistem de hem Türkiyemiz büyüyecek hem de insanımız daha yüksek yaşam standartlarına ulaşacak. Referandum sonucunun tüm Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..