Reklamı Geç
Mehrdad Safari, İstanbul Sapphire kulesinden 47 adet konut satın...

Mehrdad Safari, İstanbul Sapphire kulesinden 47 adet konut satın aldı

İstanbul'da dev kulede tek bir kişi 47 residence dairesi satın aldı. Kiler GYO'nun İstanbul'un en yüksek binası olan İstanbul Sapphire kulesindeki 47 adet daireyi Mehrdad Safari'ye sattığı açıklandı.

21 Şubat 2017 - 16:08 - Güncelleme: 21 Şubat 2017 - 16:09

İstanubl Sapphire kulesindeki 47 adet konutu Mehrdad Safari satın aldı. Kiler GYO tarafından Mehrdad Safari'ye yapılan dev toplu satışa ilişkin ayrıntılar ve satış fiyatı bilgileri KAP'a bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

İstanbul'un en yüksek kulesi olarak bilinen Kiler GYO imzasıyla inşa edilen Sapphire'de toplu satış yapıldığı kaydedildi. KAP açıklamasıyla kamuoyuna duyurulan İstanbul Sapphire projesindeki satışa ilişkin ayrıntılar belli oldu. 

Kiler GYO'nun şehrin tam kalbinde eski İETT arazisi üzerinde inşa ettiği ve satışları kısmen tamamlanan en uzun yapı ünvanı bulunan İstanbul Sapphir'de kalan dairelerin satışlarını toplu olarak tek bir isime sattığı açıklandı. İstanbul Sapphire projesidne bulunan toplam 47 adet daire 90.594.000 USD + KDV olarak Mehrdad Safari isimli kişiye satışının yapıldığı gelen son dakika haberleri arasında. 

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurusu yapılan satışa ilişkin ayrıntılara göre, İstanbul Sapphir binasındaki 47 adet konutun Mehrdad Safari'ye 90.594.000 USD + KDV olarak satış işleminin vadeli olarak yapıldığı bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..