Memur adayları için merkezi yerleştirme...

Memur adayları için merkezi yerleştirme başvuru tarihleri belli oldu

Memur adaylarını yakından ilgilendiren gelişme... 2018 KPSS-Lisans, 2018 KPSS-Önlisans ve 2018 KPSS- Orta öğretim puanlarına göre memur adayları için merkezi yerleştirme başvuru tarihleri açıklandı.

Memur adayları için merkezi yerleştirme başvuru tarihleri belli oldu
Editor: Hakan A.
07 Kasım 2018 - 07:27
Reklam

Türkiye genelinde milyonlarca memur adayı için önemli bir gelişme yaşandı. Memur olmak isteyenleri yakından ilgilendiren merkezi yerleştirme kapsamında başvuru tarihleri açıklandı. İşte memurları ilgilendiren o önemli gelişmenin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 7 Kasım 2018 - İstanbul


Memur olmak için KPSS sınavları kapsamında merkezi yerleştirme başvuru tarihleri belirlendi. Açıklama ÖSYM Başkanlığı'nca açıklandı. Buna göre ÖSYM Başkanlığı, 2018 KPSS-Lisans, 2018 KPSS-Önlisans ve 2018 KPSS- Orta öğretim puanlarına göre merkezi yerleştirme için başvuru tarihlerini açıkladı.

Söz konusu açıklama ile birlikte ÖSYM Başkanlığı tarafından 2018 KPSS-Lisans, 2018 KPSS-Önlisans ve 2018 KPSS-Ortaöğretim puanlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına merkezi yerleştirme yapmak amacıyla 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında memur adaylarından tercihler için başvuruların alınmaya başlanacağı gelen son dakika haberleri arasında.

Başvuruların ardından merkezi yerleştirme işlemleri gerçekleştirilerek sonuçlar memur adayları için özel duyuru yapılacağı bildirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum