Memurlara giyecek yardımı

İtfaiye, Zabıta, Bando, Orkestra Personellerine, İnfaz koruma memurları, Gemi adamları ve Güvenlik görevlileri gibi memurlara yönelik giyecek yardımı yapılmasına yönelik yeni bir yönetmelik yayımlandı.

Memurlara giyecek yardımı
Editor: Gökay Demirezen
20 Aralık 2018 - 07:23 - Güncelleme: 20 Aralık 2018 - 07:26

Türkiye genelinde yaygın faaliyet gösteren Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik (Karar Sayısı: 483)ile bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 20 Aralık 2018 - İstanbul


657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 2 inci ve 211 inci maddesi gereğince, Memurlara yaoılacak olan giyecek yardımı yönetmeliğinde değişiklik yapıldı.

Ülke genelinde Resmi Kıyafet taşıyan personellere yönelik başta  İtfaiye ekipleri olmak üzere, Zabıta memurları ile Bando, Orkestra Personellerine, İnfaz koruma memurlarına, Gemi adamları ile Güvenik görevlisi personeller için giyecek yardımı yapılmasına ilişkin ayrıntılar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Açık ve Kapalı yerde çalşışanlar olarak ikiye ayrılan memurlara giyecek yardımı yapılmasına dair Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ve ayrıntılarını görmek için tıklayın.

20 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan memurlara yönelik yapılacak giyecek yardımlarına ilişkin ayrıntıları görmek için tıklayın.

Ceza İnfaz Kurumları Personeli ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Öğrencilerinin Kıyafet Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile ilgili ayrıntıları görmek için tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.