Mersin Mezitli'de Yükselen ''Asmin Trio''da 2. Etap Satışları Başladı

Mersin’in en gözde ilçelerinden Mezitli'de inşa edilen Asmin Trio'da, 260 adet 3+1 dairenin bulunduğu 1.etap satışları kısa sürede tamamlandı. 68 adet daireden oluşan 2. etabı satışa sunulan projeden ev sahibi olmak isteyenlere 60 ay vadeye kadar kredi imkanı sunuluyor.

Mersin Mezitli'de Yükselen ''Asmin Trio''da 2. Etap Satışları Başladı
Editor: Hatice Kolçak
06 Kasım 2019 - 13:13

Mersin'in Mezitli ilçesinde yükselen Asmin Trio, birinci etabını kısa bir sürede tamamlayarak, 2. etap satışlarına başladı. 2. etapta toplam 68 adet 2+1 tipinde daireler bulunuyor. 

1.etabında satışların tamamlandığı ve yaşamın başladığı Asmin Trio toplam 4 bin 300 metrekarelik inşaat parsel alanına sahip.

Konumuna göre 360  bin TL İle 420 bin TL arasında fiyatları değişen Asmin Trio projesinde satılan her daire için ayrıca ağaç bağışı yapılacak.

Emlak Pencerem - 6 Kasım 2019


Mersin'de konut sektörünün önde gelen şirketlerinden Asmin Yapı tarafından inşa edilen Asmin
Trio'da satışlar sürüyor. Mezitli’nin en seçkin projelerinden biri olarak Akdeniz Mahallesi’nde 3
bloktan oluşan Asmin Trio’da 2+1 dairelerin satışı da başladı. Her katta ikişer dairenin yer aldığı
projede, büyüklüğü 144 metrekare brüt net 95 metrekare büyüklüğünde 68 adet 2+1 daire
bulunuyor. Bugüne kadar Toroslar, Yenişehir, Çeşmeli, Soli, Mezitli gibi Mersin’e değer katan pek çok
projeye imza atan Asmin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hamdullah Akkaya, ilk etapta sunulan 260
adet 3+1 dairenin kısa sürede satışının tamamlandığını belirtirken, 2+1 dairelerin yüzde 40’nın
da şimdiden sahiplerini bulduğunu belirtti.

TOPLAM 68 DAİRELİK YENİ BİR YAŞAM ALANI

Toplam 4 bin 300 metrekarelik inşaat parsel alanı üzerinde yükselen Asmin Trio’da satışı tamamlanan ve yaşamın başladığı 260 adetlik 3+1 dairenin yanı sıra, projenin ikinci etabını oluşturan 3 blokluk bölümde 68 adet 2+1 daire bulunuyor. Konumu kadar işçilik ve malzeme kalitesi ile de Mersin’de yatırım fırsatı sunan gayrimenkul projeleri arasında gösterilen Asmin Trio’da spor salonu, yüzme havuzu ve çocuk parkları gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Her katta ikişer dairenin yer aldığı Asmin Trio’da satışı devam eden 2+1 dairelerin büyüklükleri ise 144 metrekare brüt net 95 metrekare büyüklüğünde. Daireler 20 metrekarelik salonları ve giyinme odası da içeren 15 metrekare büyüklüğündeki yatak odaları ile ferah yaşam alanları sunarken, 14.5 metrekarelik cam balkonları ile Akdeniz ruhunu yansıtıyor. Konumuna göre 360  bin TL İle 420 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan 2+1 daireler için 60 vadeye kadar uzanan 200 bin TL kredi imkanı bulunuyor.

Asmin Trio ile Mersin’e yakışır bir konut projesi gerçekleştirmek için mimarisinden işçiliğine, planlamasından kullanılan malzemeye kadar büyük özen gösterdiklerini belirten Asmin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hamdullah Akkaya, devam eden satışlar hakkında şu bilgiye verdi: “Mersin’in en gözde bölgelerinden biri olan Mezitli’de, şehrimize yakışan bir değer yaratmak istedik. Projemizin birinci etabını oluşturan 260 adet 3+1 dairenin satışını çok kısa sürede tamamlamış olmamız, amacımıza ulaştığımızı gösteriyor. Bu amacı, Asmin Trio’nun 68 adet 2+1 daireden oluşan ikinci etabına da taşıdık. Bugün geldiğimiz noktada ikinci etaptaki toplam dairelerimizin yüzde 40’ının satışını gerçekleştirmiş durumdayız. Satın aldığı gayrimenkulden yatırım getirisi de elde etmek isteyenler için Asmin Trio çok uygun proje. Hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak değerlendirilebilecek dairelerimizin sektöre yeni bir soluk getireceğini düşünüyoruz.”

SATILAN HER DAİRE İÇİN AĞAÇ BAĞIŞI YAPILACAK

Asmin Yapı olarak misyonlarının yeni yaşam alanları oluştururken ülkemize değer kazandırmak olduğunu, bu anlayışı Asmin Trio’ya da taşıdıklarını belirten Akkaya, bu doğrultuda son dönemde gerçekleşen orman yangınlarında yaşanan kayıplara da duyarlılık geliştirdiklerini söyledi. Akkaya, yangınlarla kaybedilen ormanlarımızın ülkemize tekrar kazandırılmasına destek olma amacıyla bundan sonra satışı gerçekleştirilecek her daire için TEMA’ya bağışta bulunacaklarını açıkladı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum