Reklamı Geç
MESA, Ankara, İstanbul ve Bodrum’da 8 yeni projeye başlıyor

MESA, Ankara, İstanbul ve Bodrum'da 8 yeni projeye başlıyor

MESA Mesken Türkiye'nin en önemli şehirlerinde yeni projeler geliştirmek için düğmeye bastı. Mesa İstanbul başta olmak üzere, Ankara ve Bodrum için yeni proje atağında.

19 Eylül 2017 - 08:25 - Güncelleme: 19 Eylül 2017 - 17:34

Gayrimenkul sektörünün güçlü isimlerinden köklü kuruluş MESA Mesken Eylül ayında hayata geçireceği üç yeni projesini düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıkarttı. MESA İstanbul, Ankara ve Bodrum'da 8 yeni yeni proje için düğmeye basıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Eylül  2017 - İstanbul

Eylül ayı ile birlikte hız kazanan gayrimenkul sektörünün önemli isimleri peşi sıra yeni projelerini tanıtmaya, 2017 ve 2018 planları dahilinde markalı konut projelerini hayata geçirmeye başladı. MESA Mesken sekiz yeni projesini aynı anda tanıttı.

MESA Mesken kalite ve tecrübesini yeni projelerine taşımaya devam ederken, şirket her projeye farklı bir bakış açısı getirerek müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Özellikle İstanbul ve Ankara projeleriyle kalite anlayışında sınır tanımayan MESA yeni projeler için düğmeye bastı. 

Türkiye'nin önde gelen konut üreticilerinden MESA Mesken İstanbul, Ankara ve Bodrum'da hayata geçireceği yeni projelerinin detaylarını düzenlenen basın toplantısıyla emlak medyasına tanıttı. Şirket 2017 bitmeden Ankara, İstanbul ve Bodrum’da birbiri ardına hayata geçireceği yeni projelerine yönelik ön tanıtımlar ve inşaat çalışmaları için harekete geçti. 

Proje detaylarının paylaşıldığı toplantının ayrınıtıları geliyor...