MESA Cadde projesinde 180 ay yüzde 0.79 faizle cazip ödeme fırsatı

MESA CADDE’de ev sahibi olmak isteyenlere 180 ay yüzde 0.79 faizle cazip ödeme seçeneği sunuluyor.

MESA Cadde projesinde 180 ay yüzde 0.79 faizle cazip ödeme fırsatı
Editör: Hakan A.
09 Ekim 2019 - 11:34

İnşaat sektöründe hareketliliğe kampanyalarla devam edilirken, gayrimenkul sektörünün önemli proje üreticisi Mesa'dan 0,99 faiz oranıyla kampanyası başladı. Mesa Cadde projesi kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere 180 aya kadar 0,99 faiz oranıyla konut satış kampanyası başlatıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 8 Ekim 2019 - İstanbul


Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Maltepe’de yükselen MESA CADDE, yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı caddede buluşturuyor. Ziyarete hazır örnek dairesi ile seçkin yaşamın ilk sinyallerini veren MESA CADDE’de ev sahibi olmak isteyenlere 180 ay yüzde 0.79 faizle cazip ödeme seçeneği sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Maltepe'de yer alan Mesa Cadde, Sahil Yolu'na yürüme mesafesinde bulunuyor. Merkezi konumu ve seyrine doyum olmayan Adalar manzarası ile yeni sahiplerini keyifli yaşam alanlarıyla buluşturuyor.Modern mimarinin izlerini taşıyan tasarımını işlevsellikle birleştiren Mesa Cadde, hemen altındaki açık hava alışveriş caddesinde yer alan göz alıcı mağazaları, gurme kafeleri ve restoranlarıyla 7/24 yaşayan gerçek bir cadde ortamı sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum