Reklamı Geç
MESA Gökada Maltepe projesinde ön talep fırsatı

MESA Gökada Maltepe projesinde ön talep fırsatı

MESA İstanbul Anadolu yakasındaki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Maltepe bölgesinde yükselecek MESA Göakada projesinde ön talep fırsatları başladı.

28 Temmuz 2017 - 14:31 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:46

MESA Gökada Maltepe projesinde Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Temmuz 2017 - İstanbul

MESA, bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek Maltepe'de hayata geçirilecek GÖKADA Projesi’nin lansmanı öncesinde geri sayım başlattı.

Ön talepte bulunanlar, inşaat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu MESA’nın GÖKADA Projesi’nde, konut seçiminden lansman avantajlarına kadar birçok ayrıcalıktan öncelikli olarak yararlanma fırsatını yakalayacak.

Birçok üstün niteliği ile Büyükbakkalköy’deki yaşamı yeni zirvesine taşıyacak olan MESA GÖKADA projesi, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte ve 3 bloktan oluşuyor. Projede, toplam 273 konut, ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Özgün mimari tasarımı ile MESA GÖKADA projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile MESA GÖKADA projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Metro ile ulaşım kolaylığına da sahip olan MESA GÖKADA projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

Ön talep fırsatları için MESA, ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla öne çıkan GÖKADA Projesi’ne yönelik, www.mesa.com.tr Web sitesi ve 444 9 366 numaralı İletişim Merkezi üzerinden sağlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..