Mesa Kozyatağı konutları satışa çıktı

MESA 2017 konut projeleri ve yatırımları çerçevesinde Kozyatağı projesini satışa çıkardı. Mesa Kozyatağı konut fiyatları güncel listesi, ödeme planı, kat planları, fiyat listesi, iletişim bilgileri ve proje nerede? Ayrıntılar belli oldu...

Mesa Kozyatağı konutları satışa çıktı
Editör: Hakan A.
25 Mayıs 2017 - 10:15 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 21:48

Kozyatağı bölgesine Mesa imzası geliyor. İstanbul ve yurt çapında dev projeleriyle tanınan MESA, konut üretimini 2017'de sürdürüyor. Peş peşe bu yıl yeni projelerini hayata geçirecek olan MESA Kozyatağı projesini görücüye çıkardı. MESA Kozyatağı konut fiyatları kaç liradan başlıyor, dairelerin teslim tarihleri, avantajlı ödeme planı ayrıntıları açıklanıyor...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbul

Ön talep süreci tamamlanan MESA Mesken, İstanbul Kozyatağı bölgesişnde aynı ismi taşıyan "Kozyatağı" projesinin satışlarına başladı. Proje lansmanı bugün düzenlenen basın toplantısıyla yapıldı. MESA Kozyatağı projesi konut fiyatları listesi, ödeme planı ve diğer proje özellikleri EmlakPencerem.com farkıyla haberimizde ve sonraki haberlerde inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin önemli konut üreticilerinden biri olan MESA, Yeni projesi Kozyatağı'nın satışlarına başladı. 1+1'de 3+1'e farklı daire seçenekleri MESA Kalitesi ve güvencesiyle Kozyatağı projesinde birleşti. Ön talep toplama sürecinde gerek bölgeden gerekse yatırımcıdan büyük ilgi gören MESA Kozyatağı konut satışları bugün itibarıyla başladı.

Basın lansmanı ile görücüye çıkan MESA Kozyatağı konut fiyat listesi, ödeme planı bilgileri, daire seçenekleri, teslim tarihi, projje örnek dairesi, konut alternatifleri, iletişim gibi bilgileri edinmek için altta verilen Yeni Projeler sayfamızdaki proje sayfasından takip edebilir “Proje Hakkında Bilgi Alın” formunu kullanarak MESA Kozyatağı satış ofisi müşteri temsilcisinin size hızla ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum