Reklamı Geç
Mesa Kozyatağı projesi ön talep topluyor

Mesa Kozyatağı projesi ön talep topluyor

Mesa Mesdken tarafından 2017 yılında hayata geçireceği yeni projeler arasında bulunan Mesa Kozyatağı projesinde lansman tarih belli oldu. Mesa Kozyatağı proje detayları, fiyat ve ödeme planı ayrıntıları netleşiyor.

23 Şubat 2017 - 20:01

MESA Mesken 2017 senesindeki yeni yatırımları ve yeni projelerine art arda eklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta yapılan toplantıyla 2017 hedefleri ve projelerini açıklayan şirket "Mesa Kozyatağı" projesi için geri sayıma başladı. esa Kozyatağı karma projesinde ön talep toplanmaya başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Türkiy'nin en köklü ve önemli müteahhitlik firmalarından biri olan Mesa Mesken'de 2017 hareketli başladı. Çok sayıda Mesa markalı konut üretimi için düğmeye basan şirket, yeni projeleriyle yatırıma devam edecek. Markalı konut projeleri üreticilerinden Mesa İstanbul'da Kozyatağı'nda inşa edeceği yeni karma projesi için lansman hazırlığında. 27 Nisan tarihinde düzenlenecek basın lansmanıyla görücüye çıkacak, satışlarına başlanacak olan Mesa Kozyatağı projesi hakkında detaylar kısa süre sonra netleşeceği ifade edildi.

İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinden biri olacak, Kozyatağı’nda toplam 8 dönüm arsa üzerinde yükselecek Mesa Kozyatağı projesi konut ve ticari ünitelerin yer alacağı karma bir proje olarak şehrin tam kalbinde hayata geçiriliyor.

Mesa Kozyatağı projesi hakkında Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurmanız yeterli.

Mesa Kozyatağı proje bilgileri ve ön talep için buraya bakmanız yeterli

https://projeler.emlakpencerem.com/mesa-kozyatagi/projesi/62/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..