Mest-Et'in başına 24 saatte gelmeyen kalmadı

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın İstanbul Beykoz ilçesinde sahibi olduğu Mest-Et isimli restoranının başına bir gün içerisinde gelmeyen kalmadı. Sigorta şirketi ise tüm olanlara tek kuruş ödemeyecek...

Mest-Et'in başına 24 saatte gelmeyen kalmadı
Editör: Hakan A.
27 Ocak 2018 - 08:51

Oynadığı karakterlerle Tv ve sinema dünyasının önemli oyuncuları arasında yer alan ünlü isim Erkan Petekkaya'nın başı şu sıralarda restoranı ile oldukça dertte. Beykoz ilçesinde sahibi olduğu Mest - Et isimli et restornının başına 24 saa içerisinde gelmeyen kalmadı. Son olarak sigorta şirketi yaşananlarla alakalı ünlü oyuncuya ödeme yapmayacak olması ise ünlü oyuncuyu kara kara düşündürüyor... İşte son dakika gelişmeleri...

Oyuncu Erkan Petekkaya'nın sahibi olduğu Mest-Et restoranında bir gün içerisinde art arda yaşanan olaylar pes dedirtti. Aynı gün içinde yaşanan talihsiz olaylar yok artık detirtti..

Bundan 3.5 yıl kadar önce İstanbul-Beykoz ilçesinde açtığı Mest-Et isimli et lokantasına geçtiğimiz gün ilk olarak freni patlayan bir araç girdi. Yaşanan kaza esnasında herhangi bir can kaybı olmazken, hasar ise oldukça büyüktü. Bu kaza ile yaşananlar sınırlı kalmadı. Bu kez aynı günün gecesinde ise lokantada çıkan yangın nedeniyle milyonluk Mest-Et restoranı adeta yanıp kül oldu. Peş peşe yaşanan bu olaylar nedeniyle ünlü oyuncu Petekkaya'nın oldukça gergin olduğu kaydedildi.

Diğer taraftan yaşanan kaza ve yangın olayları sonrasında ise sigorta şirketinin masrafları tanzim etmeyeceği duyulmasıyla Petekkaya'nın sinirleri daha da gerildiği kaydedildi. Ayrıca ortaya atılan iddialar ise yaşananların üzerine ortalığın gerilmesine yetti.

Erkan Petekkaya “Sigortadan para almak için yapıyor” iddialarının ortaya çıkması sonrasında ise hızla bir açıklamada bulunarak,  “Hakkımız olmasına rağmen sigortadan para almaktan vazgeçtik. Lokantayı tamir edip yeniden açacağız” ifadelerini kullandı.

24 sata içerisinde yaşanan bukadar gelişme sonrasında Petekkaya, restoranını yeniden faaliyete geçirmek için hızla çalışmaların başlayacağını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum