Mesut Özil - Amine Gülşe İstanbul'da ev bakıyor

Mesut Özil - Amine Gülşe aşkı doludizgin devam ederken, ünlü çift İstanbul'a gelerek ev baktıkları iddia edildi.

Mesut Özil - Amine Gülşe İstanbul'da ev bakıyor
Editor: Hakan A.
22 Şubat 2017 - 09:32 - Güncelleme: 22 Şubat 2017 - 09:33

Şu sıralar magazin basınında öne çıkan haberlerden biri olan Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ve tescilli güzel sevgilisi Amine Gülşe için İstanbul'a gelere ev baktığı gelen haberler arasında.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil Arsenal formasıyla İngiltere'de ki futbol hayatına devam ederken, sevgilisi tescilli güzel Amina ile şu sıralarda ev telaşına girdiği öğrenildi. İngiltere’de lig arası yaşanırken, bu arayı değerlendiren futbolcu, yeni bir ev bakmak için soluğu İstanbul’da aldığı iddia edildi.

İngiltere'de yolları kesişen ünlü ikili futbolcu Mesut Özil ve tescilli güzel sevgilisi Amine Gülşe Londra'da beraber yaşıyorlardı. Gelen bilgilere göre, güzel manken Amine Gülşe gelecek ay başlayacak olan bir dizi için İstanbul'da kalması gerekiyor. Ünlü sevgililer bu nedenle İstanbul'da bir ev tutma kararı alarak, ev tutmak veya satın almak için arayışlara başladığı ifade edildi.

Ünlü futbolcu Özil ve güzeller güzeli sevgilisi Gülşe'nin nerede, nasıl bir daire baktıkları, evi satın mı alacaklar yoksa kiralayacaklar mı soruları şu sıralar en fazla konuşulan konular arasında. Diğer taraftan sevgililerin birbirlerini görebilmek için İngiltere ve Türkiye arasında yeni sezonda adeta mekik dokuyacakları konuşuluyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum