Reklamı Geç
Mesut Sancak, "13 projemiz içinde en güvendiğimiz proje...

Mesut Sancak, "13 projemiz içinde en güvendiğimiz proje Folkart Incity"

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "İzmir'in en prestijli projesini hayata geçiriyoruz. 13 projemiz içinde en güvendiğimiz, en özel proje Folkart Incity" dedi.

18 Mayıs 2017 - 14:45

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir'de yapılan Folkart Incıty projesinin basın toplantısında gerçekleştirdiğimiz röportajda proje hakkındaki soruları yanıtladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

Folkart Incity projesi tanıtım toplantısı sonrasında proje satış ofisinde sorularımızı cevaplayan Mesut Sancak, "Incıty projemiz 468 milyon TL'lik bir yatırım bedelinden oluşuyor. Projenin yüzde 70'i yeşil alan. 700 konut ve 49 ticari bağımsız bölüm yer alıyor.32 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapılıyor. 13 projemiz içinde en güvendiğimiz en beğendiğimiz diğerlerinin tahtını alacak bir proje. Konum olarak İzmir'in orta göbeğinde yer alıyor. Kendi mimari kimliği çok özel ciddi bir para harcadık. Binanın içine dışına ciddi yatırım yaptık. Ödül beklediğimiz bir proje oldu." dedi.
 
Sancak açıklamasında, "100 bin metrekare bir daireyi 500 bin liraya alabileceğiniz bir proje oldu. Bu lansmana özel bir fiyat önümüzdeki dönem bu fiyatlar artacak. Bu proje için fiyat oldukça iyi. Diğer projelerimizde yüzde 70 kazandırdığımız projelerimiz oldu. Bu müşterinin ilgisini çekiyor. Kazanç potansiyeli görenler bizim projemizi tercih ediyor. Incıty projemizde prim potansiyeli taşıyor." diye konuştu.
 
İzmir'in içinde yapılan projeleri yüzde 90 İzmir halkı satın alıyor. İzmir henüz yeteri kadar tanınmıyor. Yabancı ilgisinin zayıf olduğunun altını çizen Sancak, "Yurt dışında yaşayan Türk'ler projelerimize ilgi gösteriyor.Balıkesir, Bursa, Aydın gibi bölgelerde arazi arayşımız devam ediyor.Londra, Miami gibi yerlerde proje yapmak için önemli görüşmeler yapıyoruz. 300 milyon dolarlık bir proje Basmane projesi. izmir'in kanayan yaralarından bir tanesi. Basmane çukuru için oluşan bir algı vardı bizim projelerimiz oluşmaya başlayınca bu algı ortadan kalkacak." ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..