"Mevsim İstanbul" konut projesi ön talep avantajları...

"Mevsim İstanbul" konut projesi ön talep avantajları başladı

Sarılar İnşaat projelerinden Mevsim İstanbul Kağıthane için ön talep fırsatları başladı. Mevsimlerden adını alan projede metrekare satış fiyatı ve ödeme bilgileri emlakpencerem.com da.

04 Mart 2017 - 10:06

Konut projeleri satışları büyük bir hızla devam ettiği 2017 yılı Şubat ve Mart ayları yeni projeler görücüye çıkmaya, lansmana hazırlanmaya devame derken, bir yeni proje haberi Sarılar İnşaat'ın Kağıthane projesi Mevsim İstanbul için geldi. Projede ön talepler alınmaya başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mart 2017 - İstanbul

Sarılar İnşaat imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alacak yeni Kağıthane projesinde ön talep toplanıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler lansman öncesi avantajlarından faydalanıyor.

Sarılar İnşaat tarafından Kağıthane'de 187 konutluk Mevsim İstanbul projesini 3 blok üzerinde, 6972 metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Mevsim İstanbul projesi Belgrad Ormanı manzaralı 30 adet loft daire ile birlikte toplamda 187 konuttan oluşuyor. Mevsim İstanbul projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan daireler geniş ailelere hitap ediyor.

Mevsim İstanbul konut fiyat listesi, ödeme planı bilgileri

Projede lansman öncesinde avantajlarıyla konut fiyatları metrekare birim fiyatı 5.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar ön talep yöntemiyle yapılmaya devam ediyor.

Mevsim İstanbul projesi nerede nasıl gidilir?

 Mevsim İstanbul, lokasyonu Kağıthane’de, TEM Otoyolunun yanı başında konumlanıyor.

Mevsim İstanbul projesi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanabilmek için altta verilen bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Mevsim İstanbul proje sayfası

https://projeler.emlakpencerem.com/mevsim-istanbul/projesi/68/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..