Michael Daffey, Epstein'ın evini Bitcoin yatırımlarıyla 51 Milyon Dolara satın aldı

Kripto paralar arasında yatırımcısına çılgın rakamlar kazandıran Bitcoin ABD'li Michael Daffey'i zengin etti. Daffey, kendini asan ünlü bir ismin evini rekor fiyata satın aldı.

Michael Daffey, Epstein'ın evini Bitcoin yatırımlarıyla 51 Milyon Dolara satın aldı
Editör: Hakan A.
17 Mart 2021 - 15:43
Dünyanın her ülkesinde kısa yoldan zenginlik hayalleri kuran milyonlarca insan kripto para yatırımı yapıyor. O hayallerine kısa süre içerisinde ulaşan isimler arasında ABD'li Daffey bulunuyor. Daffey, 51 Milyon Dolar bedel ödeyerek satın aldığı yeni evini Bitcoin yatırımlarından kazandığı ifade ediliyor. Habere konu olma sebebi ise adı küçük çocukları cinsel istismarla kullanan ve tutuklu bulunduğu hapishanede kendini asarak yaşamını sonlandıran Jeffrey Epstein'ın evini satın alması oldu.

Emlak Pencerem - Emlak Magazin Haberleri  - 17 Mart 2021 - İstanbul


Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) son yılların en büyük soruşturmalarından biri olan ve seks amaçlı insan kaçakçılığı nedeniyle yargılandığı süreçte hapishanede kendini asarak ölen milyarder iş insanı Jeffrey Epstein'ın New York'ta bulunan  evi rekor fiyata yeni alıcısına satıldı. Epstein'ın milyon dolarlık evini alan isim ise kripto para  Bitcoin (BTC) alım satımı yaparak zengin olan bir isim.

Goldman Sachs'ın 28 yıllık çalışanı olan Michael Daffey, Epstein'ın New York'taki evine rekor bir ücret ödeyerek sahip olduğu öğrenildi. Söz konusu satışın toplam tutatrı ise 51 Milyon dolar olduğu basına yansıyan haberler arasında.


Bitcoin (BTC) yatırımlarını uzun süredir takip eden ve artık Goldman Sachs'tan emekli olan Daffey, kripto paralardan elde ettiği paralarla ihtişamlı bir yaşam sürmeye başladı. 

Michael Daffey, Global Piyasalar Bölümü Başkanı görevi, Yönetim Komitesi, Avrupa Yönetim Komitesi, Firma Geneli Müşteri ve İş Standartları Komitesi ve Global Piyasalar Yürütme Komitesi üyesi olarak 28 yıl boyunca Goldman Sach'ta çeşitli pozisyonlarda görevlerde bulunmuştu. Emekliliği sonrasında ise Bitcoin yatırımları sayesinde zengin bir yaşamın kapılarını aralamış oldun.

YORUMLAR

  • 0 Yorum