Milli Emlak Ankara Pursaklar'da konut imarlı 3 arsayı ihalede satacak

Ankara'da Pursaklar ilçesinde Milli Emlak Genel Müdürlüğü, konut imarlı 3 arsa için ihale ilanı yayımladı. İşte Arsa yatırımcısı tarafıdnan yoğun ilgi gören arsa satış ihalesi ilan bilgileri.

Milli Emlak Ankara Pursaklar'da konut imarlı 3 arsayı ihalede satacak
Editör: Hakan A.
15 Mart 2021 - 08:10 - Güncelleme: 15 Mart 2021 - 08:13
Başkent Ankara'da Pursaklar ilçesinde yüksek ve orta yoğunluklu konut alanı imarlı 3 arsa için satış ihalesi ilanı yayımlandı. Arsa yatırımında bulunmak isteyenler, Milli Emlak gayrimenkul ihalelerini yakından takip edenler için ilan detaylarını haberimizden öğrenebilecekler.

Emlak Pencerem - Emlak Haberleri Merkezi - 15 Mart 2021 - İstanbul


Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için Başkent Ankara'da Milli Emlak tarafından Pursaklar ilçesinde 3 farklı büyüklükte arsa ihale yöntemiyle satışa çıkarıldı. Arsa yatırımı yapmak, Milli Emlak fırsatlarından yararlanmak isteyenler için cazip fiyatlarla açık satışla satılık arsalar.

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Seymen Emlak Müdürlüğü tarafından, Pursaklar ilçesinde bulunan hazineye ait 3 arsa, ihale yöntemiyle satılacak. Bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan gayrimenkul satış ihalesine ilişkin önemli detaylar belli oldu.


Aşağıda nitelikleri belirtilen taşınmazlar; karşılarında belirtilen Tarih ve Saatlerinde, Seymen Emlak Müdürlüğünce kurulacak komisyon huzurunda; Satılacak olan taşınmazların 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile, ayrı ayrı sırasıyla ihalesi yapılacaktır. 

Satılacak taşınmazların ihale bedeli peşin ödenebileceği gibi, talep üzerine, ihale bedelinin 5.000,00-TL geçmesi halinde, 1/4'ü peşin, kalan kısma yıllık kanuni faiz uygulanmak suretiyle en fazla iki yılda, üçer aylık dilimler halinde 8 eşit taksitlendirme yapılabilecektir.

ADRES: İzmir-1 Cadde No: 35 Kızılay/Çankaya/ANKARA adresindeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ek Hizmet Binası İhale Salonunda. 

Türkiye genelindeki ihale bilgileri www.milliemlak.gov.tr adresinden öğrenilebilinir. (TEL: 0312 417 71 71)

milli emlak ankara arsa satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum