Milli Emlak Bursa'da satılık ve kiralık gayrimenkuller

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Bursa ilinde çok sayıda gayrimenkul için satılık ve kiralık ihalesi açtı. Bursa'da kayıtlı emlak satışı ve kiralama ihalesinde 16 gayrimenkul satılacak, 12'si kiraya verilecek.

Milli Emlak Bursa'da satılık ve kiralık gayrimenkuller
12 Şubat 2021 - 17:39 - Güncelleme: 12 Şubat 2021 - 17:41
Emlak yatırımı yapmak isteyenler için Milli Emlak gayrimenkul satış ve kiralama ilanı yayımlandı. Gayrimenkul yatırımında Bursayı tercih edenler için kaçırılmayacak yeni bir fırsat Milli Emlak tarafından alıcısına ilan edildi. 

Türkiye genelinde önemli gayrimenkul satışı yapan Milli Emlak Bursa ilinde yeni bir ilan çıktı. Özellikle yatırımcının kaçırmaması gerek ilanda Milli Emlak 16 adet taşınmazı ihale usulü ile satacak, 12 adet taşınmazı kiraya verecek. İlana ilişkin gerekli tüm ayrıntıları haberimizden öğrenebileceksiniz.

Milli Emlak mülklerine ilgi duyan yatırımcılar için önemli bir satış ve kiralama ilanı bugün ilan.gov.tr üzerinden yayımlandı. Özellikle birikimini emlak yatırımına aktarmak, Milli Emlak'dan uygun ve kazanç değeri yüksek gayrimenkul satın almak isteyenler için cazip bir ilan. 

16 ADET GAYRİMENKUL SATILACAK, 12'Sİ KİRAYA VERİLECEKİhalelerden, 1. , 2. , 3. , 4. ve 28. sıradaki taşınmazların ihalesi, Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Milli Emlak Dairesi Başkanlığı,  Ertuğrulgazi Emlak Müdürlüğü Makam Odasında (Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ek Hizmet Binası, Gaziakdemir Mahallesi Mudanya Caddesi No: 4/ 1 Osmangazi/BURSA adresinde) hizalarında belirtilen tarih ve saatlerde yapılacaktır.

Diğer taşınmazların ihalesi ise, Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Uludağ Emlak Müdürlüğü Satış İşlemleri Servisinde (20  No.lu Servis) (Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ek Hizmet Binası, Gaziakdemir Mahallesi Mudanya Caddesi No: 4/ 1 Osmangazi/BURSA adresinde) hizalarında belirtilen tarih ve saatlerde yapılacaktır.


MİLLİ EMLAK İLAN DETAYLARINI NASIL GÖREBİLİRİM?

Bursa ilinde geçerli gayrimenkul satış ve kiralama ilanının ayrıntılarını incelemek, başvuru şartları ile diğer hususları öğrenmek isteyen yatırımcılar için teklif verme ve ihale süreci 3 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Farklı saat dilimlerinde düzenlenecek ihale açık teklif usulü yapılacak. Daha fazla bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.

milli emlak bursa satılık kiralık gayrimenkuller

milli emlak bursa ihale

YORUMLAR

  • 0 Yorum