Milli Emlak Zonguldak'ta 1777 metrekare Sosyal Tesis Alanı imarlı arsa satacak

Milli Emlak, Zonguldak ilinde 1777 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanı imarlı Hazine gayrimenkulü için ihale açtı.

Milli Emlak Zonguldak'ta 1777 metrekare Sosyal Tesis Alanı imarlı arsa satacak
Editör: Hakan A.
03 Aralık 2020 - 15:43
Arsa yatırımı için Zonguldak ilinde yer arayışında olanları yakından ilgilendiren haber. Milli Emlak imarlı arsayı ihalede satacak. Milli Emlak, Hazineye ait gayrimenkul satışlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Zonguldak ilinde 1777 metrekare büyüklüğünde arsa için ihale açıldı. İşte Zonguldak arsa satış ihalesine dair son dakika bilgileri.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Aralık 2020 - İstanbul


Zonguldak ilinde arsa yatırımı yapmak isteyenler, piyasa değerinden daha ucuz Milli Emlka Hazine gayrimenkulü satın almak isteyenler için sosyal tesis imarlı arsa satışı için ihale açıldı. 

Konuyla ilgili bugün Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Zonguldak ilinde Kozlu Güney Mahallesi sınırları içinde bulunan ve sosyal tesis imarı olan, toplam 1777 metrekare büyüklüğündeki arsa, 6 milyon 222 bin lira muhammen bedelle 30 Aralık tarihinde açık teklif usulü ihale yöntemiyle satılacak. İhaleye katılmak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat olan Zonguldak arsa satış ihalesi, Milli Emlak Bölge müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.


zonguldak arsa satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum