Milli maç nedeniyle İstanbul Metrosuna düzenleme

11 Ekim gecesi oynanacak Türkiye – Arnavutluk milli maçı nedeniyle İstanbul'da Metro düzenlemesi yapıldı. Metro İstanbul ve İBB tarafından yapılan düzenleme maç günü boyunca geçerli olacak.

Milli maç nedeniyle İstanbul Metrosuna düzenleme
Editor: Hakan A.
10 Ekim 2019 - 08:22

İBB tarafından Milli Maç nedeniyle, şehrin metro hatlarında yeni bir düzenleme yaptı. İBB resmi web sitesi üzerinden duyurulan metro seferlerine ilişkin güncellemenin ayrıntıları haberimizde. 

Emlak Pencerem / Güncel Haberler   - 10 Ekim 2019 - İstanbul


11 Ekim tarihinde yapılacak olan Milli maç nedeniyle Metrolarda düzenleme yapıldı. Konuyla alakalı resmi duyuru ise İBB tarafından yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) iştiraklerinden Metro İstanbul’un işlettiği raylı sistem hatlarında seferler, 11 Ekim Cuma günü saat 21:45'te oynanacak olan Türkiye – Arnavutluk milli maçı nedeniyle yeniden düzenlendi.

Futbol maçı nedeniyle M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir, T1 Kabataş-Bağcılar, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve F1 Taksim-Kabataş hatlarında seferler saat 01:30'a kadar uzatıldı.

“Gece Metrosu” projesi kapsamındaki M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı, M1B Yenikapı-Kirazlı, M2 Yenikapı-Hacıosman, M4 Kadıköy-Tavşantepe, M5 Üsküdar-Çekmeköy ve M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü hatlarının 24 saat kesintisiz işletilmesine devam edilecek.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum