Reklamı Geç
Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiyesi ne kadar?

Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiyesi ne kadar?

Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi için kesenin ağzını açarken rekor para dağıtacak. 2017 yılbaşı gecesi Milli Piyango tam bileti, yarım bilet ve çeyrek biletlere verilecek ikramiye miktarları açıklanırken, tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet fiyatları belirlendi.

08 Kasım 2016 - 11:56

Yılbaşı yaklaşırken Milli Piyango'dan şansını deneyerek zengin olmak isteyenlere iyi haber az önce geldi. Milli Piyango büyük ikramiyesinin rakamı ve biletlerin satış fiyatları belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Kasım 2016 - İstanbul

Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından her yılbaşı çekilişi için büyük ikramiye vermeye devam ediyor.

80 Milyonun büyük ikramiye peşinde koştuğu Milli Piyango çekilişi kapsamında yılbaşları adeta bir efsane. Bu yıl 2017'ye zengin girecek kişi Milli Piyangodan kazanacağı büyük ikramiyenin miktarı açıklandı.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde verilecek büyük ikramiye mikatırı şimdiden duyanları oldukça heyecanlandırdı. Belki bir bilete belki 4 bilete çıkacak belkide devredecek ama umudu bile, rakamı duyanlara yetiyor. Milli Piyango Genel Müdürülüğü konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamasında 2017 yeni yıla girişte yapılacak olan büyük ikramiyeli çekilişte yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 60 milyon lira olarak belirlendiğini duyurdu. Milli Piyango yılbaşı çekilişi kapsamında tam bilet alacaklar 60 TL ödeyecek. Milli Piyango yarım bileti 30, çeyrek bilet de 15 TL'den satışa sunulacak.

31 Aralık 2016 gecesinde yılbaşına girmeden hemen az önce TV'lerin canlı olarak verecekleri Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi kapsamında dev para ikramiyesinin miktarı olan 60 milyon liralık  büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 10 milyon lira, 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 2  milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 1 adet de 500 bin liralık ikramiye  verileceği idare tarafından yapılan açıklamlaar arasında. Toplamda dağıtılacak olan dev ikramiyenin toplam  tutarı ise 348 milyon 180 bin lira olarak açıklandı.

Şimdiden başta İstanbul olmak üzere çok sayıdaki ilde şanslı bayilere vatandaş akın edecek gibi gözüküyor. İstanbul'un en uğurlu bayileri her yılbaşından haftalar öncesinde başlayan kuyruklarla Milli Piyango bileti satmaya devame decek.

Milli Piyango sahte biletler konusunda vatandaşı uyarmayı ihmal etmedi. İdare, vatandaşların sahte bilet konusunda dikkatli olmalaları gerektiğini, bilet aldıkları bayiin numarasına kadar öğrenmeleri gerektiğinin altını çizerek, bilet alacaklara uyarılar yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..