Milliyet gazetesi manşetleri 10 Temmuz Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 10 Temmuz Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? 15 Temmuz'dan sonra Katar manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 10 Temmuz 2017 Pazartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

10 Temmuz 2017 - 08:09

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 10 Temmuz 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar sorununun diyalog yoluyla çözümü için girişimleri olacağını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz'dan sonra Katar" manşetini attı.

Başbakan Yıldırımi Ulaştırma Bakanı Arslan'la birlikte İstanbul'da yapımı süren 3. Havalianı inşaatını havadan inceledi haberine geniş yer veren gazete, "Havalı denedim" manşetini attı.

CHP lideri, 432 kilometrelik Adalet Yürüyüşü'nü 25'inci günde Maltepe'de tamamladı haberine yer veren gazete, "Bu yürüyüş son değil başlangıç" başlığını attı.

10 Temmuz 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Temmuz 2017 Pazartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..