Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 11 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 11 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Türkiye'nin silah ve sistemleri büyük ilgi çekti Tam isabet manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 11 Mayıs 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

11 Mayıs 2017 - 06:39

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 11 Mayıs 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

11 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında,  Kadınlar ya sevgili ya da komik kız, 90 dalda 20 bin sözleşmeli öğretmen, Tünellere yerli eli, Facebook'tan çeviri devrimi, Putin tepetaklak, Naşlı başına bir krizdi, 176 mahrem imama tutuklama, FBI Başkanı kovuldu, ABD: Silahlar geri alınmayacak, PKK'dan Rus füzesi çıktı başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Savunma sanayii Fuarı'nda Milgem'in Pakistan'la ortak üretimi için anlaşma imzalandı, Endonezya denizaltı projesi'ne Türkiye'de katıldı haberine yer veren gazete, "Türkiye'nin silah ve sistemleri büyük ilgi çekti Tam isabet" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de Sierra Leone Cumhurbaşkanı Koroma ile görüştü, "Bu yanlıştan dönülmeli" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım, ABD'nin terör örgütü PYD/PKK'ya silah yardımı kararı için Türkiye'nin bu konudaki durumu çok nettir dediği haberine yer veren gazete, "PKK'nın kullanılmasına karşıyız " başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Denizli'de FETÖ soruşturmalarını yürüten 48 yaşındaki Başsavcı Mustafa Alper ve şöförü muzaffer Akşehirli dün cezaevine giderken Dur işaretine uymayarak yola çıkan hafriyat kamyonuna çarpmasıyla yaşamlarını yitirdi habrine geniş yer veren gazete, "Başsavcı suikast gibi kazada öldü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Mayıs 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..