Reklamı Geç
Milliyet Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Milliyet oku

Milliyet Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Milliyet oku

11 Ocak Salı günü bu sabah Milliyet gazetesi manşetleri, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü binasına yapılan saldırı, yeni Anayasa görüşmeleri, 1. sayfasında bu sabah hangi başlıkları attı? Milliyet gazetesi Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar şehitler ve diğer tüm gelişmeler Milliyet gazetesi manşetleri 11 Ocak 2017 Milliyet oku.

11 Ocak 2017 - 06:29

Meclis'te başlayan Yeni anayasa görüşmeleri  gerilimli devam ederken,Başbakan Yıldırım'ın CHP Kulisini ziyaret etmesi Türkiye gündemini değiştirdi.. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve  İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı Milliyet gazetesi sayfalarında geniş yer buldu. 11 Ocak 2017 Milliyet Gazetesi başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

Gaziantep ilinde Emniyet Genel Müdürlüğü Binasına düzenlenen kalleş terör saldırısı 11 Ocak 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, 

Milliyet üst başlığında ülke genelini etkisi altına alan soğuk ve yağışlı havalar hakkında konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysi Eroğlu'nun açıklamalarına yer verdi, "Türkiye'nin yüzde 80.3'ü karla kaplı" üst başlığını attı.

Gaziantep'te İl Emnbiyet Müdürlüğü'ne saldıran kalleş teröristlere yer veren gazete "Gaziantep'te İKİ Saldırı" başlığını atarken,  Milliyet, "Siviller de katılacak " manşetini atarak Savunma Bakanı Fikri Işık'tan Fırat Kalkanı Harekatı açıklamasına geniş yer ayırdı.

Milliyet ana sayfasın da Cuhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine geniş yer ayırırken, "Güçlüyüz diye saldırıyorlar" manşetini attı.
Başbakan Yıldırım'ın sözlerine de yer veren Milliyet Gazetesi ana manşetinde "Avrupa Terör Ayrımı Yapıyor" manşetini atarken, anayasa görüşmeleri kapsamında Başbakan Yıldırım'ın CHP Kulisini ziyaret ederek, Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekmelettin İhsanoğlu ile oturup çay içmesi gazetede büyük yer buldu.

İstanul'daki beyaz esaret Milliyet gazetesi'nde 1.sayfasında yer alan önemli haberler arasında.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..