Milliyet gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Milliyet oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Pazar Milliyet oku - Gazeteler

1. sayfasında Milliyet'te hangi başlıkları var? Utan Avrupa manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 12 Mart 2017 Pazar sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

12 Mart 2017 - 07:40

Milliyet gazetesi bugün hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 12 Mart 2017 Pazar sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

12 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, İstiklal Marşı 96 yaşında, Özgürlükler ülkesi diye bilinen Hollanda büyük bir rezalete neden olup, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na uçuş izni vermedi, Aile Bakanı Kaya'nın aracının Rotterdam Konsolosluğu'na girişini engelledi haberine geniş yer veren Milliyet bu sabah, "Utan Avrupa" manşetini attı.

Bakan Kaya: Ne ilke ne de vicdanları var, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ürkek korkak Nazi kalıntısı, Başbakan Yıldırım: Türkiye'nin işine burnunu sokma, Bakanlardan: Tepki yağdı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Her türlü yaptırım Türkiye'nin hakkı, Bakan Çavuşoğlu: Karşılıksız kalmayacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

12 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..