Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Virgül değil nokta olacak manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 13 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

13 Mayıs 2017 - 07:14

Hafta sonunda Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 13 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

13 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, 8 eser daha taşınacak, Kan donduran iddianame, İşte o komutan Albay Özeller, İstanbul depremi 6.8'i geçmez, Öldüren oyun, Dev eskort operasyonu, Ata'ya hakaretten tutuklandı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Ziyaretini yeni milat diye tanımlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'yi terör örgütünün yanına yakıştıramıyoruz dedi haberine yer veren gazete, "Virgül değil nokta olacak" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, BBC'de YPG'yi silahlandırma kararı alan ABD'ye karşı somut bir eylemde bulunacak mısınız? sorusu üzerine Yıldırım, Savaş ilan edecek değiliz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Trump'a iki mesajımız vart" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..