Milliyet gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 14 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Darbecileri iade edin manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 14 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

14 Mayıs 2017 - 07:33

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 14 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

14 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Fener hüsranı, Gezdikçe kazanıyorlar, Anneler günü kutlu olsun, Yılın annesi, Evlat sevgişsi böyle bir şey, Çocuklarım için dağları delerim, Cemiyetin anneleri, Siber saldırı dünyayı kilitledi, Acının 3. yıldönümü, En büyük kabahat başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çişn'in başkenti Pekin'de Yunanistan Başbakanı Çipras ile sürpriz bir görüşme yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Darbecileri iade edin" manşetini attı.

Anneler Günü gezisi için İzmir'den Marmaris'e giden kadın ve çocukları taşıyan mdibüs Sakar Geçidi'nde uçuruma yuvarlandı haberine geniş yer veren gazete, "Midibüs faciası; 24 ölü" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mayıs 2017 Pazar Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri