Milliyet gazetesi manşetleri 14 Temmuz Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 14 Temmuz Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Başbakan Yıldırım; Dışarıdan akıl aldılar manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 14 Temmuz 2017 Cuma sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

14 Temmuz 2017 - 07:44

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 14 Temmuz 2017 Cuma sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün 15 Temmuz sürecinde dışarıdan destek aldığını söyleyen Başbakan Yıldırım, Sümüklü bir adamın tek başına kurgulayacağı bir iş değil dedi haberine geniş yer veren gazete, "Dışarıdan akıl aldılar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan 15 Temmuz'u anma toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz ile onun ayrılmaz bir parçası olarak gördüğüm bölücü terör örgütünün saldırılarıyla etrafımızı kuşatmaya yönelik sinsi oyunlarla gördük ki artık ya olacağız, ya öleceğiz... 15 Temmuz bizim yeni Çanakkalemiz, Dumlupınarımız, Sakaryamız dediği haberine yer veren gazete, "Ya olacağız ya öleceğiz" manşetini attı.

14 Temmuz 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz 2017 Cuma Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..