Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 15 Haziran Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 15 Haziran Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Londra'da dehşet saatleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan; OHAL sadece teröre karşı manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 15 Haziran 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

15 Haziran 2017 - 07:26

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 15 Haziran 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 145 Haziran 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Haziran 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, günlük hayatın OHAL'den etkilenmediğini belirterek Göreve geldiğimizde  OHAL'i kaldırdık, terör örgütleri terör estirdiler dedi haberine geniş yer veren gazete, "OHAL sadece teröre karşı" manşetini attı.

İngiltere'nin başkenti Londra'da 120 dairenin bulunduğu 27 katlı bir binada çıkan yangında 12 kişi yaşamını yitirirken 78'e yakın kişi de yaralandı haberine geniş yer veren gazete, "Londra'da dehşet saatleri" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Haziran 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..