Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 15 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Skandalın fotoğrafı manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 15 Mart 2017 Çarşamba sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

15 Mart 2017 - 06:56

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 15 Mart 2017 Çarşamba sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Survivor'da Spor konseyi, Otomotiv'de Mart fırsatları, Total'de hedef yüzde 100 memnuniyet, Emine Erdoğan; Umudumuz artıyor, AB açıklaması basiretsiz, Denizde petrol arama başlıyor, Başbakan Yıldırım; Hollanda konsolos için özür diledi, Bakan Kaya; Vatan ve Millet her şeyin önünde, Ateş etme izni verdiler, Adalet divanı'nda başörtüsü kararı, KPSS'de ücretler isyan ettirdi, Evet'i en çok Avrupa istiyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rotterdam'da cumartesi günü yaşanan rezalet tutum ve Türk diplomatlarının gözaltına alınması fotoğraf karesine böyle yansıdı haberine yer veren gazete, "Skandalın fotoğrafı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 Mart Tıp Bayramı Etkinliğinde konuştu: "Dünya Duruş Sergilemeli" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

15 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..